Vytvoříme Vám skvělý účes a manikůru.


 

 

  Vlnité vlasy

Pro krásné vlny je nejdůležitější mít správný střih. Měl by být postupně sestříhaný tak, aby vlny do sebe krásně zapadaly. Pokud se nechá stejná délka nebo se sestříhají málo, účes tvoří tzv. střechu. Pokud jsou příliš husté je potřeba je i dostatečně prostříhat.

Z péče je vhodné použít řadu pro vlnité vlasy, protože dodává stále optimální vlhkost do vlasu. Pokud nic podobného nemůžete sehnat, postačí vám řada pro suché vlasy. Z nabídky vlasové kosmetiky Joico Vám doporučujeme řaduMoisture Recovery. Vlnité vlasy jsou od přírody trochu sušší než vlasy rovné, proto je potřeba je dostatečně zásobovat vlhkostí.

Po umytí vlasy vysušte pouze ručníkem, naneste tužidlo pro podporu vln, které udělá vlny pěkné a uhlazené. Nejlepší tužidla pro tento účel jsou tužidla s gelovou konzistencí (Curl Definer nebo Joilotion), ale mohou být i krémová a pěnová, každá firma má svůj recept.

Nejjednodušším způsobem jak vlasy vysušit je v předklonu. Pomocí difuzéru s krátkými prsty (čím kratší, tím lepší). Sušte jednotlivé prameny. Stačí, pokud tyto prameny jemně poskládáte do difuzéru a přiložíte ke kořínkům. Postupujte tak po celé hlavě, dokud nejsou všechny vlasy úplně suché.

Jsou-li všechny vlasy již vysušeny, jemně je pročísněte prsty a za pomocí vosku vlny pomačkejte a dotvarujte. V žádném případě již nepoužívejte hřeben.
Po ránu jsou vlny opět trochu „rozčepířené“, proto je vhodné je jemně postříkat sprejem pro obnovu vln (Curl Activator), vlasy jemně pomačkat nebo vysušit difuzérem. Nechce-li se vám po ránu vlasy nijak upravovat, stačí je přestříknout leskem a sepnout skřipcem. Účes bude vypadat upraveně.